Certyfikaty Związku Banków Polskich

Z nami podniesiesz swoje kwalifikacje!

Chcesz wiedzieć
jak uzyskać Certyfikat ZBP?
Wypełnij formularz!

Skontaktujemy się z Tobą!

Pracujesz w branży bankowo-finansowej, sprzedaży lub obsłudze klienta?
A może dopiero planujesz swoją ścieżkę kariery w bankowości?
Certyfikaty ZBP są dla Ciebie! z nami:

poznasz

nowoczesne zasady
prowadzenia działalności
bankowej

zdobędziesz

nowe kwalifikacje uzyskując wybrany stopień zawodowy, np. Dyplomowany Pracownik Bankowy, Certyfikowany Konsultant ds. Finansowych, Specjalista z zakresu wybranej specjalizacji czy Menedżer ds. Zarządzania Procesami i Jakością

uzyskasz

Europejski Certyfikat
Bankowca EFCB
w języku angielskim

Przystąp do wybranego egzaminu i zdobądź Certyfikat ZBP oraz dołącz do grona zadowolonych uczestników!

Krzysztof Wrzesiński, mFinanse SA:
Bardzo się cieszę, że mogliśmy przystąpić do certyfikatu, który pozwolił nam zakwalifikować się do stopnia zawodowego Dyplomowanego Pracownika Bankowego. Jest to ważne zarówno pod kątem kwalifikacji, jak i możliwości rozwoju. Zamierzam to wykorzystać w praktyce zawodowej.
Kinga Salamon, Pekao SA:
Myślę, że certyfikat to przede wszystkim podsumowanie mojego dotychczasowego doświadczenia. Mam również nadzieję, że będzie to szansa na dalszy rozwój, za czym idzie podwyższenie swoich kwalifikacji i szansa na lepsze zarobki. Cieszę się, że jestem w gronie szczęśliwców, którzy uzyskali ten certyfikat. Teraz chciałabym się dalej rozwijać. Nie ukrywam, że w bankowości chciałabym pracować do końca życia.

Związek Banków Polskich

jest samorządową organizacją zrzeszającą banki działające w Polsce i wspierającą najwyższe standardy w zakresie rozwoju oraz jakości kształcenia kadr bankowych. ZBP współpracuje z najlepszymi szkołami bankowymi i uczelniami ekonomicznymi w Polsce.

Związek Banków Polskich
ul. Kruczkowskiego 8
00-380 Warszawa
Tel. 22 48 68 180 w 134

Uczestnicy Systemu Standardów Kwalifikacyjnych przy ZBP:

status honorowy:

Serwis zbp.pl administrowany przez Związek Banków Polskich w Warszawie stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies znaleźć można tutaj. OK, rozumiem