• Aktualności
  • Wydarzenia
  • FTB2024
Wydarzenia
22.05.2024

IX Kongres Forum Technologii Bankowych 2024

W dniach 22 - 23 maja 2024 r. odbędzie się wyjątkowa, jubileuszowa edycja Kongresu Forum Technologii Bankowych.


W tym roku Forum Technologii Bankowych ZBP obchodzi jubileusz 20-lecia jego powstania
.

Już od dwóch dekad reprezentanci tego Forum stawiają na innowacje, wspierając polskie banki w implementacji najnowszych rozwiązań. Ich zaangażowanie to nie tylko pokonywanie przeszkód legislacyjnych, ale również zapewnianie bezpieczeństwa dla nowoczesnych technologii.

W ramach tego wyjątkowego Forum, przedstawiciele banków i dostawców IT od lat spotykają się, aby wymieniać się wiedzą, wzajemnie inspirować i zyskiwać cenne doświadczenia.

Dołączcie do Kongresu, podczas którego czekają na Państwa fascynujące dyskusje i możliwość dzielenia się pasją do nowoczesnych technologii!

Na to szczególne wydarzenie zapraszamy do Łochowa k. Warszawy, gdzie w kompleksie hotelowym „Pałac i Folwark Łochów” przygotowaliśmy dla Państwa dwudniowy program pełen interesujących wystąpień, debat i dyskusji.

Już w tej chwili na Kongres zarejestrowało się niemal 300 osób!

Rada Programowa tegorocznego Kongresu FTB koncentruje swoją uwagę między innymi wokół tematów takich jak: transformacja cyfrowa, sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie danymi, otwarte finanse oraz dostosowywanie się do zmieniających się regulacji prawnych w Polsce i Unii Europejskiej.

Zapraszamy na stronę https://kongresftb.pl na której znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia.