• Aktualności
  • Wydarzenia
  • FTBS 2022
Wydarzenia
06.05.2022

FTBS 2022: Technologia i wyzwania cyfrowe w bankowości spółdzielczej

W trakcie Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2022 będziemy przyglądali się zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem. Poruszymy ważne kwestie dotyczące rozwiązań chmurowych oraz wyzwań cyfrowych przed jakimi staje dziś sektor finansowy w wymiarze technologicznym, organizacyjnym, a także finansowym.


Cieszymy się, że po dwuletniej przerwie spotkamy się z Państwem w formie stacjonarnej. Zapraszamy do Airport Hotel Okęcie, gdzie zobaczymy się w dniach 24-25 maja 2022 r.

Pierwszego dnia Forum zaplanowaliśmy sesje tematyczne poświęcone rozwiązaniom chmurowym na rzecz biznesu oraz technologiom wspierającym back office w bankowości spółdzielczej. Porozmawiamy też o ESG jako o wyzwaniu dla technologii i finansów i o cyfrowych doradcach w bankach.

Podczas drugiego dnia chcemy odpowiedzieć na pytanie czy w bankowości spółdzielczej lepiej sprawdza się jednolity system czy integracja systemów IT, a w kolejnej części dnia poruszyć temat cyberbezpieczeństwa.

Dodatkowym, stałym już punktem Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej będzie wręczenie nagród w konkursie Spółdzielcza Technologia Roku 2021 oraz krajowym rankingu Wyróżniające się Banki Spółdzielcze.

Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej
24-25 maja 2022 r.
Airport Hotel Okęcie, 
ul. Komitetu Obrony Robotników 24, Warszawa 
Rejestracja: aleBank.pl/FTBS 
Zapraszamy!