• Aktualności
  • Wydarzenia
  • Wręczono Nagrody im. Prof. Kaszubskiego
Wydarzenia
02.09.2020

Wręczono Nagrody im. Prof. Kaszubskiego

To już VIII edycja Nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego - kreatora innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii. Celem nagrody jest uhonorowanie osób, których działalność w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii zaznaczyła się w sposób szczególny i ma charakter kreatywny.


2 września 2020 r. w Klubie Bankowca odbyło się uroczyste wręczenie Nagród im. Prof. Kaszubskiego z udziałem Wiceprezesów Związku Banków Polskich – Tadeusza Białka i Włodzimierza Kicińskiego.

Za rok 2019 przyznano aż trzy statuetki – złotą dla Pawła Jakubika, Członka Zarządu Microsoft i Przewodniczącego Forum Technologii Bankowych za bycie filarem Forum Technologii Bankowych i integrację środowiska dostawców nowych technologii oraz dwie srebrne – dla Pawła Bułgaryna, Zastępcy Dyrektora Departament Zarządzania Strategicznego w Ministerstwie Finansów za wspieranie rozwoju sektora usług płatniczych w Polsce oraz dla Michała Macierzyńskiego, Dyrektora Departamentu Usług Cyfrowych w PKO Banku Polskim za wkład w rozwój i propagowanie bezpiecznych i wiarygodnych rozwiązań w systemie bankowości zdalnej oraz elektronicznych sposobów weryfikacji tożsamości.
Fundatorem tegorocznej Nagrody im. Prof. Kaszubskiego jest Fundacja Polska Bezgotówkowa.