Certyfikaty Związku Banków Polskich

Z nami podniesiesz swoje kwalifikacje!

Chcesz wiedzieć
jak uzyskać Certyfikat ZBP?
Wypełnij formularz!

Skontaktujemy się z Tobą!

Pracujesz w branży bankowo-finansowej, sprzedaży lub obsłudze klienta?
A może dopiero planujesz swoją ścieżkę kariery w bankowości?
Certyfikaty ZBP są dla Ciebie! z nami:

poznasz

nowoczesne zasady
prowadzenia działalności
bankowej

zdobędziesz

nowe kwalifikacje uzyskując wybrany stopień zawodowy, np. Dyplomowany Pracownik Bankowy, Certyfikowany Konsultant ds. Finansowych, Specjalista z zakresu wybranej specjalizacji czy Menedżer ds. Zarządzania Procesami i Jakością

uzyskasz

Europejski Certyfikat
Bankowca EFCB 3E
w języku angielskim

Przystąp do wybranego egzaminu i zdobądź Certyfikat ZBP oraz dołącz do grona zadowolonych uczestników!

Maciej Nowicki, Bank Millennium:
Certyfikat Senior Menedżera ds. Zarządzania Procesami i Jakością współtworzyliśmy po to żeby skodyfikować, czego wymagamy od obecnych i przyszłych pracowników. Dzięki przeprowadzonemu procesowi kształcenia jesteśmy pewni, że wszyscy pracownicy mają podstawowy zestaw narzędzi do codziennej pracy.
Ewa Traczykowska, Credit Agricole Bank Polska:
Zależy nam na tym, by nasi pracownicy z różnych obszarów i jednostek posiadali kompetencje, które pozwolą usprawniać procesy i doskonalić jakość obsługi klienta, zarówno sprzedażowej jak i posprzedażowej.
Łukasz Gołda, Getin Noble Bank:
Certyfikaty niewątpliwie stanowią potwierdzenie wiedzy pracowników, zarówno teoretycznej ale i praktycznej. Chcemy, by doszkalanie pracowników, również z wykorzystaniem całej palety programów szkoleniowych dostępnych w Systemie Standardów ZBP, stanowiło naturalny kierunek rozwoju zawodowego każdego z naszych pracowników.

Związek Banków Polskich

jest samorządową organizacją zrzeszającą banki działające w Polsce i wspierającą najwyższe standardy w zakresie rozwoju oraz jakości kształcenia kadr bankowych. ZBP współpracuje z najlepszymi szkołami bankowymi i uczelniami ekonomicznymi w Polsce.

Związek Banków Polskich
ul. Kruczkowskiego 8
00-380 Warszawa
Tel. 22 48 68 180 w 134

Uczestnicy Systemu Standardów Kwalifikacyjnych przy ZBP:

status honorowy:

Serwis zbp.pl administrowany przez Związek Banków Polskich w Warszawie stosuje dla prawidłowego działania pliki cookies. Politykę prywatności, cel i sposób stosowania plików cookies znaleźć można tutaj. OK, rozumiem